Hiszpania 2019 - Biuro turystyczne ELBA

Hiszpania 2019 - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Hiszpania 2019

Wycieczki > Aktualne wycieczki i wczasy
 


 
Słoneczna Hiszpania
Costa Brava
 
24.04.-05.05.2019r.
 

 

 
 
 
 
Ramowy program wycieczki:

1 dzień – wyjazd z Poznania o godz. 19:00, przejazd tranzytowy przez Niemcy do Francji.

2 dzień – przyjazd do Lyonu w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu, czas na odpoczynek. Dla chętnych po południu krótkie zwiedzanie  miasta /metrem/. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Hiszpanii. Przejazd do Avinionu, zwiedzanie miasta: majestatyczny Pałac Papieży, romańska Katedra Notre-Dame, znany z piosenki most Saint Benezet, malowniczy Plac Crillon, Plac de IHorloge – centralny punkt miasta z teatrem, ratuszem oraz licznymi restauracjami, barami i kawiarniami. Wieczorem przyjazd do hotelu w Hiszpanii /Lloret de Mar/, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4 dzień – śniadanie, całodniowy odpoczynek nad morzem, obiad i kolacja w hotelu, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu wycieczka na Montserrat – najświętszego miejsca Katalonii. Zwiedzanie: klasztor Benedyktynów, Bazylika z figurką Czarnej Madonny – patronki Katalonii.  Powrót do hotelu na kolację, nocleg.  W tym dniu suchy prowiant za obiad.

6 dzień – śniadanie, po wcześniejszym obiedzie  wycieczka do Barcelony – stolicy Katalonii. Zwiedzanie miasta /Sagrada Familia, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, słynny deptak Las Ramblas itd./. Powrót na kolację do hotelu, nocleg.

7 dzień – śniadanie, całodniowy wypoczynek nad morzem, obiad i kolacja, nocleg.

8 dzień – śniadanie, całodniowy wypoczynek nad morzem, obiad i kolacja, nocleg.

9  dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu /na drogę suchy prowiant/. Następnie przejazd do Figueres – rodzinnego miasta Salvadora Dali. Wizyta w muzeum. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lyonie. Zakwaterowanie, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu, czas na zakupy w centrum handlowym i następnie  wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Lubonia w późnych godzinach wieczornych ok. 24:00. i zakończenie wycieczki.

Koszt wycieczki: 1690 zł  + 50 euro.
Cena kompletna i zawiera: transport autokarem z pełnym wyposażeniem, 6 noclegów w hotelu 3* w Hiszpanii, 2 noclegi tranzytowe w Lyonie, pełne wyżywienie /śniadanie, obiad i kolacje w hotelu w Hiszpanii/,  2 śniadania w hotelach tranzytowych, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, opiekę pilota, bilety wstępu, przewodnika w Barcelonie.
Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne wg własnego uznania.
Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego