Holandia - marzec 2020r. - Biuro turystyczne ELBA

Holandia - marzec 2020r. - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Holandia - marzec 2020r.

 


 
„W krainie barw” – Holandia

27-29.03.2020 

 

 
 
 
 
 
Ramowy program wycieczki:

1 dzień – o godz. 1:00 wyjazd do Holandii, przejazd do Luttelgeest – wizyta we wspaniałym orchidarium. W kompleksie hodowanych jest ok. 3000 gatunków orchidei. W trakcie pobytu można odbyć podróż dookoła świata, podziwiając bogactwo roślin czterech kontynentów. Znajdują się tu: ogród tropikalny, ogród malezyjski i tajwański, a także aleja motyli, gdzie żyje ich ponad 2000.  Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do  Alkmaar, gdzie na głównym placu miejscowości odbywa się tradycyjny holenderski targ serów. Kupcy w regionalnych strojach na specjalnych taczkach prezentują swoje wyroby, a cena ustalana jest drogą licytacji. Następnie przejazd do Amsterdamu – zwiedzanie miasta. Zobaczymy między innymi: Plac Dam, Pałac Królewski, Dzielnica Uniwersytecka, Targ Kwiatowy. Rejs statkiem po kanałach Amsterdamu. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

Koszt: 750zł + 30 euro /realizacja programu/
Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu na realizację programu, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, pilota i przewodnika na całej trasie wycieczki.


Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego