Jezioro Garda - majówka 2020 - Biuro turystyczne ELBA

Jezioro Garda - majówka 2020 - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Jezioro Garda - majówka 2020

  
Majówka we Włoszech nad Jeziorem Garda
 
wypoczynek + zwiedzanie

25.04 – 03.05.2020  
 
Ramowy program wycieczki:

 
1 dzień - wyjazd w sobotę nad ranem o godz. 1:00, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Austrię do Włoch nad Jezioro Garda. Zakwaterowanie w jednym z hoteli w /Riva del Garda, Malcesine, Torbole/, obiadokolacja, nocleg.
 
2 dzień - wypoczynek nad jeziorem, czas do własnej dyspozycji. Śniadanie i obiadokolacja w hotelu, nocleg.
 

3 dzień - po śniadaniu przejazd do Sirmione - miasteczka leżącego na półwyspie na jeziorze Garda. W mieście znajdują się pozostałości rzymskich i średniowiecznych budowli. W latach 1952–1959 w Sirmione lato spędzała Maria Callas. Stamtąd odbędziemy rejs statkiem po Jeziorze Garda, do miejscowości Garda. Następnie przejedziemy do Werony, zwiedzanie miasta: rzymska Arena z I w., Piazza delle Erbe i plac Dantego, dom Julii, kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.
 

4 dzień - śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Mediolanu - stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza del Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala /zwiedzanie wewnątrz/, Castello Sforzesco. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 

5 dzień: wypoczynek nad jeziorem, śniadanie i obiadokolacja w hotelu, nocleg.
 

6 dzień - wypoczynek nad jeziorem, śniadanie i obiadokolacja w hotelu, nocleg.
 

7 dzień – po śniadaniu dla chętnych półdniowa wycieczka na lodowiec. Wjazd kolejką na Monte Baldo, z którego można podziwiać przepiękną panoramę Jeziora Garda w niemalże całej rozciągłości. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
 

8 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Trydentu. Zwiedzanie stolicy regionu Trentino: historyczne centrum z romańską katedrą, fontanną Neptuna oraz budynkami, których fasady pokryte są kolorowymi freskami. Następnie wyjazd w kierunku Polski.
 

9 dzień - przyjazd w niedzielę we wczesnych godzinach rannych i zakończenie wycieczki.
 

Koszt: 1790zł + 50euro
 
Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 8 noclegów w hotelu 3* nad jeziorem Garda, 7 obiadokolacji, 7 śniadań, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, przewodników miejskich, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota na całej trasie wycieczki.
Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego