Liberec 2020 - Biuro turystyczne ELBA

Liberec 2020 - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Liberec 2020

 


 
Dwudniowa wycieczka do Liberca

3-4.04.2020
 

 

 
 
 Ramowy program wycieczki:

 
 
1 dzień – o 7:00 wyjazd z Poznania Rondo Rataje do Liberca. Ok. 13:00 przyjazd i rozpoczęcie zwiedzania miasta: starówka, neorenesansowy ratusz, teatr F. X. Saldy, XVI - wieczny kościół św. Antonina Wielkiego, "Domki Waldsztejnskie" - przykład dawnych domów mieszczańskich, Liberecky zamek.  Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 

2 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wjazd kolejką linową na Górę Jested, skąd jest piękny widok na Liberec i Góry Izerskie krótki postój przed iglicą budowlą dominującą nad szczytem góry, mieszczącą w sobie jednocześnie hotel, restaurację oraz przekaźnik telewizyjny. W drodze powrotnej zwiedzanie kompleksu gotyckiego zamku i renesansowego pałacu Frydlant  – najstarszego muzeum zamkowe go w środkowej Europie. Późnym popołudniem wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.
 
 
Koszt: 300zł + 450 KĆ /bilety wstępu + przewodnik miejski/
 
Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, zakwaterowanie w hotelu 3* w Libercu, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego