Oktoberfest - Biuro turystyczne ELBA

Oktoberfest - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Oktoberfest

Wycieczki > Aktualne wycieczki i wczasy


Urokliwa Bawaria i Święto Piwa Oktoberfest
 3-6.10.2019r. 

 

 
 
 
Ramowy program wycieczki:

1 dzień – 6:00 wyjazd z Poznania, przejazd do Norymbergii, zwiedzanie Starego Miasta w  Norymberdze z przewodnikiem: m.in. kościół św. Wawrzyńca,  Stare mosty, Hauptmark z  kościołem Frauenkirche  i „Piękną Fontanną”, Stary Ratusz, , zamek cesarski Kaiserburg . Przejazd do hotelu na nocleg i kolację.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Monachium, zwiedzanie Parku Olimpijskiego powstałego na Igrzyska Olimpijskie w roku 1972 i centrum  wystawowego BMW Welt, następnie przejazd na Błonia Teresy, gdzie co roku odbywa się największe święto ludowe na świecie – OKTOBERFEST, uczestnictwo w Święcie Piwa, wejście do słynnego namiotu piwnego Hofbräu Festzelt i zabawa przy typowej bawarskiej strawie i dwóch kuflach litrowego piwa oraz korzystanie z atrakcji takich jak jarmark ludowy i wesołe miasteczko. Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień – śniadanie, a po nim wykwaterowanie i przejazd na dalsze zwiedzanie stolicy Bawarii – Monachium. Objazd  miasta obejmujący Dzielnice Muzeów, Plac Królewski, Ludwigstrasse, Uniwersytet + zwiedzanie pieszo Starego Miasta: Kościół NMP (katedra), Marienplatz ze Starym  i Nowym  Ratuszem,  Opera Narodowa, Odeonsplatz z kościołem św. Kajetana i Feldherrnhalle, Rezydencja Wittelsbachów  wraz z ogrodami.  Ok. 14:00  wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Poznania w godzinach nocnych i zakończenie wycieczki.

Koszt: 1090zł + 20 euro

Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 1 obiadokolacja, wejściówkę do namiotu piwnego /miejsce siedzące w boksach lub na balkonach, 2 litry wysokoprocentowego piwa, posiłek w postaci połowy kurczaka z grila/, bilety na realizację programu, przewodników miejskich, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW za granicą.

Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego