Praga + Jarmark - Biuro turystyczne ELBA

Praga + Jarmark - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Praga + Jarmark

Wycieczki > Aktualne wycieczki i wczasy
 


2 dniowa wycieczka do Pragi
 
Zwiedzanie + Jarmark Bożonarodzeniowy
 
01-02.12.2018r.

 

 

 
 
 
 
Jarmarki bożonarodzeniowe pozwalają poczuć magiczną atmosferę świąt.  W Pradze odbywają się na Rynku Starego Miasta oraz na Placu Wacława. Kolorowe stoiska zapraszają na gorący poncz, pitny miód, pieczone kasztany i tradycyjne czeskie pieczywo.
 

Ramowy program wycieczki:
 

1 dzień – wcześnie rano 7:00 zbiórka uczestników i wyjazd do Pragi. Przyjazd do stolicy Czech ok.14:00. Obiad w hotelu i następnie przejazd i rozpoczęcie zwiedzania: Vaclavskie Namesti – główna ulica Pragi z ciekawą zabudową secesyjną, Rynek Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj oraz pomnikiem Jana Husa. Następnie pobyt na jarmarku bożonarodzeniowym. Wieczorem rejs statkiem po Wełtawie z kolacją w formie ciepłego i zimnego bufetu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
 

2 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie Pragi: zamek praski i Hradczany z Katedrą św. Wita, Most Karola, Mała Strana – część starego miasta, położona na zboczach zamkowego wzgórza. Ok. 15:00 wyjazd z Pragi i przejazd do Polski. Ok. 23:00 przyjazd do Poznania i zakończenie wycieczki.
 

Koszt wycieczki: 340 zł  
 
Cena kompletna i zawiera: transport autokarem z pełnym wyposażeniem, nocleg w hotelu, śniadanie, obiadokolację na statku, ubezpieczenie KL i NNW za granicą oraz opiekę pilota – przewodnika na całej trasie wycieczki, bilety wstępu i przewodnika miejskiego w Pradze.
Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego