wczasy w Bułgarii - Biuro turystyczne ELBA

wczasy w Bułgarii - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

wczasy w Bułgarii

Wycieczki > Aktualne wycieczki i wczasy


Wczasy w Bułgarii
 16-26.09.2019r. 

 

 
 
Ramowy program wycieczki:

1 dzień – 3:00 wyjazd z Poznania, przejazd tranzytowy do Sibiu w Rumunii. Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Złotych Piasków w Bułgarii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3 dzień – wypoczynek

4 dzień – wypoczynek

5 dzień – półdniowa wycieczka do Bałcziku, zwiedzanie Pałacu Królowej Marii oraz przepięknego ogrodu botanicznego gdzie możemy podziwiać małe wodospady i mostki takie jak "most westchnień", który został zbudowany w stylu weneckim i gdzie zgromadzono ponad trzy tysiące różnych gatunków roślin, w tym setki rodzajów kaktusów i drzew oraz palm.

6 dzień – wypoczynek

7 dzień – półdniowa wycieczka do słynnego delfinarium w Warnie

8 dzień – wypoczynek

9 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Sofii. Zwiedzanie stolicy Bułgarii, następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd tranzytowy do Szeged na Węgrzech. Krótkie zwiedzanie miasta tj. najważniejszego i jednego z najpiękniejszych zabytków sakralnych na Węgrzech jakim jest Kościół Wotywny Dom Templom. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Poznania ok. północy i zakończenie wycieczki.

Koszt: 2070zł + 30 euro.

Cena całkowita i zawiera: transport autokarem, 10 noclegów w hotelach, 2 śniadania i 3 obiadokolacje w hotelach tranzytowych, w hotelu w Złotych Piaskach formuła All Inclusive - bufet /wszystkie posiłki, napoje, napoje alkoholowe - lokalne w cenie/, opiekę pilota-przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie KL i NNW za granicą, bilety wstępu.

Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego