Wczasy w Chorwacji - Biuro turystyczne ELBA

Wczasy w Chorwacji - Biuro turystyczne ELBA

Przejdź do treści

Menu główne:

Wczasy w Chorwacji

Wycieczki > Aktualne wycieczki i wczasy


Wczasy w Chorwacji
 17-25.07.2019r. 

 

 
 
 
Ramowy program wycieczki:

1 dzień – wyjazd o godz. 7:00 z Poznania, przejazd do Wiednia, krótkie zwiedzanie stolicy Austrii. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu wyjazd w kierunku Chorwacji. Po drodze zwiedzanie Jaskini Postojna na Słowenii. W jaskini można spotkać zadziwiające formy skalne, tysiące stalaktytów o najrozmaitszych formach, ogromne stalagmity. Przyjazd do Poreć na Istrii w godzinach wieczornych. Poreć jest obecnie największą i bardzo popularną miejscowością wypoczynkową na Istrii. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

3 dzień - śniadanie, dzień wolny na odpoczynek  i plażowanie. Obiad i kolacja w hotelu, nocleg.

4 dzień – śniadanie, dzień wolny na odpoczynek  i plażowanie. Obiad i kolacja w hotelu, nocleg.

5 dzień – śniadanie, rejs widokowy wzdłuż wybrzeży Istrii między wysepkami i skałami, wpłynięcie do miasta Rovinj i Vrsar. Obiad i czas wolny przeznaczony na zwiedzanie miasta. Wyjazd z Rovinj, dalszy rejs widokowy Kanałem Limskim. Postój koło Jaskini Piratów, odpoczynek, kąpiel. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6 dzień -  śniadanie, dzień wolny na odpoczynek  i plażowanie. Obiad i kolacja w hotelu, nocleg. Dla chętnych po południu zwiedzanie Poreć.

7 dzień – śniadanie, dzień wolny na odpoczynek  i plażowanie. Obiad i kolacja w hotelu, nocleg.

8 dzień – śniadanie, dzień wolny na odpoczynek  i plażowanie. Obiad i kolacja w hotelu, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Polski. Przyjazd  do Poznania w późnych godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

Koszt:  2250zł + 50euro

Cena kompletna i zawiera: transport autokarem z pełnym wyposażeniem, 8 noclegów w hotelu 3*, śniadanie w hotelu w Austrii, pełne wyżywienie i napoje do posiłków w hotelu w Poreć /woda, wino, piwo do obiadu i kolacji/, opiekę pilota-przewodnika na całej trasie wycieczki, bilety wstępu do Jaskini Postojna i na rejs widokowy, ubezpieczenie KL i NNW za granicą.

Biuro Elba 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego